KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13824307

nr 1382 4307

Oidentifierad konstnär. Signerad, Landskap med berg. Olja på duk, 29x44, yttermått inklusive ram: 40x55 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 1 mars 2021
kl 19:18:28

1/3 18:43:48 1      Vinnande bud
1/3 19:00:56 1      justering av budtak